Obecny pokec, vicemene o nicem ....

Moderators: Tacx support, mcorn, Tacx Moderator, malfukt, Nasz, Jerrry, PeterK

PeterK

Post by PeterK » Sun Nov 23, 2008 12:07 am

Ten Imagic je v tvém případě jen plastová řídící jednotka, která se připíná na řidítka gumovými sponkami. Z ní pak vede 1 kabel do PC a 1 do brzdy vzadu. To demontuješ za 30 s a nic se ti nevyčvachtá. Vzadu je kolo upnuto mezi dotahovací šroub a takovou nástrčnou packu. I to je záležitost minuty a nic se nemůže vyčvachtat ani nijak jinak poškodit. Mně vezme nejvíc času vedení kabeláže, kterou ještě přichycuji k rámu kola. Dohromady to ale opravdu nevezme víc než těch 5 minut, jak říká kando.

Ondra

Nový uživatel

Post by Ondra » Sun Nov 30, 2008 9:11 pm

Zdravím,
tak jsem po měsíci keců také uživatelem kombinace Flow + Magic. Vypadá to, že všechno funguje super. Cesta do Drážďan celkem ok, ale dlouhá po těch čechách v De na pohodu, ale ten sjezd d dálnice nějak změnili asi a nebo jsem neodbočil na tu Kesseldorfer strasse. Po 30min bloudění v Dresden najednou koukám odbočka na Reisewe. strasse a bylo hotovo. V krámu pohoda, jak jste říkali Uwe sympaťák největší, takže hurá domu s věcma, jen se zeptám: 1)Kalibrace mám +1 jak na flow tak i-magic, ale když se do toho postavím nebo dřu, třeba když to dává zátěž, tak mi to proklouzne tu a tam... tak se ptám co s tím? a za 2.) Chápu správně, že v Ergovideu jde jen o to,abych srovnal horní watty (moje) a dolní (jezdců)? chápu to správně? jinak nedáme pak někdy pokus o online jízdu?
Takže díky ještě všem za rady předchozí, které mi pomohly a motivovaly, jsem rád, že jsem to koupil :-)

PeterK

Post by PeterK » Sun Nov 30, 2008 11:53 pm

Chápu správně, že v Ergovideu jde jen o to,abych srovnal horní watty (moje) a dolní (jezdců)? chápu to správně?
Tak nějak to je. Když jsi u Fortia klesl příliš pod udávané hodnoty, brzda se zakousla. U Imagicu nevím, jestě jsem ergo nejel. Ale snad to bude podobné.
Kalibrace mám +1 jak na flow tak i-magic, ale když se do toho postavím nebo dřu, třeba když to dává zátěž, tak mi to proklouzne tu a tam... tak se ptám co s tím?
Prostuduj si vlákno s kalibrací. Když ti kolo podkluzuje, dotáhni přítlak. Jakmile budeš spokojen, udržuj stejnou kalibraci (pochopitelně při stejném tlaku v plášti).[/u]

Franta666

Re: Obecny pokec, vicemene o nicem ....

Post by Franta666 » Wed Dec 03, 2008 10:06 am

Nějak to tady vázne. Že by se nic nového nedělo?

tulenik

Post by tulenik » Tue Dec 22, 2009 7:03 pm

Páni, neviete ako to vyzerá s kompatibilitou HRM pásov Garmin a Ciclosport HAC 5 s Tacx Flow/i-magic? Prípadne viete nejaký odporučiť (vzhľadom na to, že už som vlastníkom uvedených, môže to byť aj niečo "more Tesco").

Pedroso

Post by Pedroso » Wed Dec 23, 2009 9:12 am

Ahoj,

myslíte, že je už TTS vychytaný, že už je čas ho koupit?

Post Reply

Return to “Slovenský”