Nelze aktivovat licenci u TTS 2.0

Moderators: mcorn, Tacx Moderator, malfukt, Tacx support, Nasz, Jerrry, PeterK

Post Reply
Mita.Urban

Nelze aktivovat licenci u TTS 2.0

Post by Mita.Urban » Mon Dec 27, 2010 1:42 am

Ahoj chlapi, mam maly problem.. Koupil jsem si Tacx Flow T1680 a k nemu jsem koupil Upgrade T1925 modry.. Resil jsem to podobne jako ostatni lide z Nemecka a sehnal jsem to v Bike24. Vzal jsem si k tomu jen Software 2.0, protoze jsme si rekli s prodejcem, ze zkusime jen 2.0 namisto 3.0, ktery je olepsen hlavne o multiplayer, ktery zatim neplanuji... Nainstaloval jsem software, po vyresenych komplikacich (kdy jsem nektere podpurne aplikace typu .NET, DirectX atd musel instalovat rucne, protoze to z DVD instalace hodilo chybu), ktere jsem nainstaloval rucne, jsem rozchodil software, ale co se mi nepovedlo je aktivovat licenci. Po spusteni jsem zadal licencni klic z CD, ale jakmile dam aktivovat licenci pres net (vypinam proxy, jinak mi to podelalo i zbytek pripojeni na net), tak mi to vyplivne chybu, ze server neodpovida a vyhodi error 3009. Dal pak nemuzu pokracovat, jen dat pouzit demo verzi, ktera me sice pusti do programu, ale mam jen expiracni verzi na 9 dnu. kdyz vsak otevru nasledne spravce licenci, tak tam ta licence je uvedena, i jako funkcni, ale u verze je stale ze je neaktivni a ze ji mam registrovat. a kdyz znova kliknu na registrovat, znova zadam spravne cislo, tak nesezere a pri opetovne aktivaci pres net chodi chybu 3009.
Nevite nekdo co s tim? diky za kazdou radu...

Mita

Radek

Re: Nelze aktivovat licenci u TTS 2.0

Post by Radek » Sat Oct 22, 2011 2:59 pm

Ahoj, chtěl jsem si nainstalovat Tacx na nový notebook ale nechce mi to vzít klíč? Mám W7 64, co mám udělat aby to vzalo klíč? Děkuji

Post Reply

Return to “Slovenský”